Świetne rezultaty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najlepsza klasę materiałów
przypływ mocy i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz masę mięśniową. Toż najbardziej wydajny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze rezultaty wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to też korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energie jeszcze nigdy nie istniałoby naprawdę spokojne i mocne. Będziesz brał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wkrocz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to szybsza dużo i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej akcji również lub zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz brał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać również gdy uczyć, żeby zmienić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą dostępne już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.