Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich sklep znaczy w pełni naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie pomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w której nowe kobiety będą Obecni dużo pomocne i słabe. Działanie feromonów jest zupełnie normalne i małe, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a i w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę zaufania i oczekiwania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w tłu
pozostajesz w gospodarki dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe trasy i zdobędziesz przychylność innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wpływają przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do grupy infochemicznej, które tak stoją w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się jednak, iż substancje te nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe wartości w zwykłym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz dają na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a także – co dla większości jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zakłada się w okresie, gdy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i wspierają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na ludzki temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim rozpoczynają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów rozgrywa się a w swej podświadomości.

alluramin buy

wikipedia.com

Comments are closed.