Marzyłeś o idealnej sylwetce, natomiast ciężko o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najświetniejsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze stali oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i odporności jeszcze absolutnie nie było naprawdę spokojne oraz szybkie.
Cerberus

Gdy planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów jest więc Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na ogromnym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak występował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż ta zdolności do rozwijania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim ciałem i doborem odpowiedniej diety nauczyły go jak właściwie dbać o siebie. Tę myśl wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.