Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może być niezdrowa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich charakter i formę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się także dla pań, jak jeszcze dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero te czynniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu sposobu i wynoszą niemałe uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za tym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2

Comments are closed.