Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z znacznych elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w tamtym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać i odczuć różnicę. To niesamowita formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso

Comments are closed.