Untoxin – Czujesz się wiecznie znużony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budów kapsułek. Skutek ten określony jest do brania w czasach prania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie że żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Odkłada się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji dobrej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co zabiera się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy przyjmować w trakcie czy po posiłku, popijając dużą miarą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego brania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na jakikolwiek jego element.

Suplementy diety winnym stanowić przestrzegane w temperaturze pokojowej w system naturalny dla małych dzieci. Chronić przed światłem oraz zaangażowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie potrafi być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax

Follixin

Comments are closed.