Różne sposoby na bycie trendy

Nadwaga, szczególnie wśród kobiet, nigdy nie jest czymś odpowiednim – przecież praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza opcja to wzięcie się wreszcie za własną osobę, zgubienie zbędnych kilogramów, ale to chyba jasne, że nie za każdym razem jest to możliwe. Z tego powodu jak najbardziej należy starać się ubierać w taki sposób, aby nie było widać tłuszczu na udach, dużych pośladków lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Podstawa to luźne ubrania, które nie przylegają zbytnio do poszczególnych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki lub spódniczki wyglądają naprawdę seksownie, lecz wyłącznie wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Naturalnie jest sporo kobiet bez kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak chcą, ale w tym momencie trzeba się skupić na tych paniach, które być może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej w świecie nie chcą wszystkiego pokazywać. A więc na pewien okres czasu warto schować bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to także zły pomysł. Bo co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy efekt. To znaczy wyglądamy dużo grubiej niźli jest to w rzeczywistości. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej obcas. Czyli trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam cenne centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. O wiele bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty na obcasie.

Comments are closed.