Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest zazwyczaj wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego niezmiernie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest bardzo istotny.

Comments are closed.