Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, iż kontakt cielesny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie efekty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Zauważyli oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje napływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wobec tego warto włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio

Comments are closed.